інші спеціалізації
концепціі автоматизаціі помешкання
з огляду на приорітети та історію становлення
американський
піонери та законодавці трендів, комфорт у приорітеті, зважена розкіш та продуманість інтерфейсів, сенсорні тач панелі та пульти ручні, акцент на підсистеми з якими користувач взаємодіє щоденно : освітлення та аудіо-відео
європейський
консерватизм , максимальна прихованість , мінімізація можливостей втручання замовника , акцент на клімат-контроль та усе що допоможе заощадити, інтерфейси для взаємодіі аскетичні чи вульгарні, але не рідко це і звичайні настінні вимикачі , у сфері інтеграції з аудіо-відео теж "журбинка" ..
інтернет речей
Google , Amazon , Apple, MI ... інтегруємо звязок у любий електронний предмет побуту чи елемент підсистеми і намагаємось іх поєднати інтернет хмарою , наразі питання кібербезпеки та хто ж таки виграє змагання становлення світового стандарту , і чи не буде опісля абонплати ..
ніодна концепція в моно вигляді не має права на існування на українському об'єкті у випадку бажання кращого та зважаючи на особливості популярних підсистем : тому наша метода це мікс американськоі та европейськоі надсистем
Роман Франчук
UltraHRZNT CEO та проект-менеджер
Незнайка:
Що таке підсистема?
Гуру:
Підсистеми - це плановані домофон, відеонагляд , сигналізація, кондиціонери, обладнання котельні , телевізори та акустика , щитова освітлення , полив , SPA тощо
незнайка :
А надсистема це якраз щось те європейське чи американське ?
гуру:
Усі підсистеми помешкання існують автономно-незалежно : у них своі процесори та інтерфейси, пульти. І , вірно , завдання надсистеми непорушуючи роботу підсистем приєднатись до них американським чи европейським процесором , забезпечити єдиний візуальний інтерфейс для користувача який буде доступний на сенсорних панелях/телевізорах/смартфонах/пультах/планшетах/годинниках в тому числі і віддалено , додати голосове керування і саме корисне налаштувати взаємозвязки між підсистемами . Підвищити комфорт , спростити користування , отримати економію ресурсів .
НЕЗНАЙК
А наскільки стабільна та зламостійка надсистема?
ГУР
В разі виходу з ладу надсистемного контроллера усі підсистемні продовжать автоматичне функціонування і це окрім втрати єдиного графічного інтерфейсу та комфортних звязків між підсистемних нічого не обіцятиме ... зважте , що ми адепти американських надсистем , а наші заокеанські браття вкрай налякані російсько-китайськими хакерами і напровадили настільки складні системи захисту ... додайте що замовниками є світові публічні особи , багато виробників є партнерами уряду США , Пентагону та NAVY , звідси і вимога виробляти усе на територіі америки і вкрай надійно ... деякі контроллери по програмі конверсіі використані як бортові процесори орбітальних супутників
окрім надсистем провадимо і ультра сучасні підсистеми , але це нажаль, проти світового досвіду : для інтегратора домашньої автоматики головне зконцентруватись саме на надсистемах , відточувати досвід інтеграції з підсистемами . Це в реальностях Лондона чи Сан-Франциско де вузькоспеціалізований субпідрядник на обекті облаштує першокласну надійну мережу чи сучасне освітлення ... українська ж реальність протилежна ... якщо не ми то хто ?
Роман Франчук
UltraHRZNT CEO та проект менеджер
підсистема сценарного освітлення Lutron
1878 року Едісон запатентував лампу з вимикачем ... типовий вимикач освітлення пересічного помешкання дещо вдосконалено з того часу - він настінний та інколи з підсвіткою ;)

1959 року сімейство Спіра запатентували електронний плавний регулятор яскравості освітлення як заміну вимикача - димер . Отримані зі всього світу патентні кошти вкладено у подальші вдосконалення штучного та природнього освітлення : реле сценаріїв освітлення , двотемпературне освітлення , безшумні ролети , давачі присутності що навчаються ... великий та могутній Lutron
підсистема аварійного освітлення та живлення
Як реакція на національну безвідповідальність вважаємо must have закласти в кожній кімнаті по світильнику, у випадку знеструмлення помешкання автоматично задіється ( і лише якщо у приміщенні будуть присутні ) ... не завадить мати по декілька стратегічних гарантованих розеток у помешканні , згадаймо про пральну машину , холодильник . Для песимістів пропоновано стабілізатори-регенератори фаз електроживлення та газові електрогенератори з буферною батареєю які мінімізують дискомфорт ... проте створять заздрість сусідів
підсистема інфомереж Ethernet та Wi-Fi від Cisco
Розпочнемо з одного нашого корпоративного табу : з ряду обективних причин не провадитимо автоматику домашню на Вашому обекті якщо не планована мережа на базі обладнання Cisco Small Business з гарантованим живленням. Якщо погодились : то на вибір провідна Ethernet 1Gbit чи 10Gbit .

А бездротова буде побудована на точках доступу першої хвилі або перспективніших, другої хвилі , але обовязково зібраних у так званий кластер .
підсистема аудіо-відео мультирум , Dolby Atmos
Бестселлер - це медіазона ( акцентована для кіно та високоякісного стерео ) та декілька вбудованих гучномовців у стелі/стіни різних кімнат, можливо, посилений звук телевізора спальні та всепогодне озвучення тераси чи у саду - так званий мультирум від Bose , Sonance , Niles .

Спеціалізуємось на правильних кінозалах ( належний звуковий тиск , акустичні матеріали , проектор ... ) у виділених кімнатах за стандартами Dolby/THX/IMAX , ну або як компроміс домашній кінотеатр у вітальні , проте вбудований у поверхні чи меблі і без використання музичних Hi-Fi колонок !!!
традиційніші підсистеми життєзабезпеченнякліматконтролю ( а точніше створення віртуальних термостатів: задавайте бажані межі клімату для кожної кімнати з єдиного інтерфейсу керування: автоматика вирішить раціональніше в кожній зоні що робити з теплою підлогою , радіатором чи фанкойлом , кондиціонером зважаючи на присутність , кімнатні давачі температури , персоналізацію , прогноз погоди і чи не відкрито банально вікно ...

додаткові плюшки у графічний інтерфейс зони : активація режиму економії , консервація приміщення, турбо режим вентиляції , месадж про забитий фільтр тощо

глибша інтеграція на рівні паливної

структурна кабельна
розподіл електрики між розетками помешкання , антенне господарство , імпульсозахист мереж , відмінне заземлення

спостереження-сигналізація проникнень чи аварій

електро-механічні зламостійкості
High Quality
We are the leading firm by delivering quality and value to our clients. All our professionals have more than 5 years of legal experiences. We like what we do.
Good Support
Our managers are always ready to answer your questions. You can call us at the weekends and at night. Also you can visit our office for personal consultation.
Individual Approach
Our company works according to the principle of individual approach to every client. This method lets us to get success in problems of all levels.
технологіі розумного будинку не для всіх
а лише для тих хто цінує комфорт та стабільність
Why choose us?
We are happy to give you best from our service which is based on serious experience.
10 years of work
We proved ourselves like high professionals working with as small companies as with honored brands.
Individual approach
Every company has its conception and motto. We work to develop unique products.
We grow for the future
Highly skilled professionals will help your business to grow on par with new technologies.
Our services
We offer wide range of services in creative spheres. Note what we can offer to your company.
Strategic Enterprise Management
We develop main conception of a company according to company target, develop strategies of competitive advantage.
Company personnel management
Staff selection is a very important part of a management process. We help to create a specialists portraits, develop ways of training of personnel.
Product management
Developing of new products and business processes, timing developing, cost estimation, ways of motivation, documentation and all life importants of a company.
What will you get?
Clear understanding of a business conception
All as PR management, developing with progressive technologies and ideas and involving of your customers and partners are our target to help you.
You save your time and money
You take financial consultants and project professionals to assist with business taxes. It saves a lot of money and helps to avoid errors with documents.
Productivity elevation
We'll help to maximise productivity of a business. Our professional consultants would understand how to survey potential customers and generate a full marketing plan.
FEEL FREE TO CONTACT US
stenser@brothers.cm
+6788 35 22 1785
FLICKR CREDITS: wocintechchat.com
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.