Sennheiser HD 250BT

45,00
69,00
Фірмові драйвери Sennheiser у поєднанні з новітніми технологіями бездротової передачі аудіосигналу забезпечують діджейського рівня звук з потужними динамічними басами. Без підзарядки HD 250BT здатні працювати цілу добу (до 25 годин), модель підтримує всі популярні аудіокодеки й при цьому коштує дуже недорого. Навушники легкі, дуже міцні й комфортні, і в них музику з неперевершеною якістю Sennheiser можна слухати скільки завгодно і де завгодно!

Якість звуку перевершує всі очікування
В основі нових HD 250BT - фірмова технологія перетворення звуку Sennheiser, а оптимальну якість передачі бездротового сигналу з унікальними динамічними басами, що так подобаються сучасним мобільним користувачам, забезпечують технологія Bluetooth 5.0 у поєднанні з високоякісними аудіокодеками AAC і aptX. Саме завдяки підтримці apt-X навушники відтворюють звук надзвичайно чистий і максимально деталізований без перешкод та затримок, а також ідеально синхронізують аудіо із візуальними ефектами в іграх та у відео.

Супер-автономність для найзайнятіших та найактивніших
В автономному режимі та з повним навантаженням (музика, відео, ігри, телефон і голосові помічники безперервно) бездротові Sennheiser HD 250BT працювати здатні цілих 25 годин поспіль, тобто цілу добу чи навіть декілька днів. Отже, у цих навушниках ви точно живете в ритмі нашого часу, нехай навіть ваш діловий графік вже розписаний на місяці вперед.

Практичність і комфорт
У додатку Sennheiser Smart Control передбачений зручний та інтуїтивно зрозумілий еквалайзер, з яким можна швидко й просто налаштувати звучання Sennheiser HD 250BT відповідно до своїх уподобань. А міцне та надійне оголів'я, м'які шумоізолюючі амбушюри й інтуїтивно зрозуміла система управління ваших HD 250BT завжди допоможуть більш ніж впевнено почуватися навіть у найнесподіваніших життєвих чи робочих ситуаціях.

Слухайте той звук, що до вподоби саме Вам
Sennheiser Smart Control - це безкоштовний додаток для мобільних пристроїв з операційними системами iOS та Android. З його допомогою завжди можна швидко і без зайвих зусиль оптимізувати якість звучання відповідно до своїх персональних уподобань. Меню додатка просте та інтуїтивно зрозуміле, а вбудований еквалайзер значно спрощує процес тонкого налаштування звучання навушників, гарнітур чи саундбарів Sennheiser. Окрім того, у Smart Control завжди можна створити найзручнішу схему дистанційного керування основними функціями плеєра, телефона та активації голосового помічника.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:
  • бездротові навушники Sennheiser HD 250BT;
  • зарядний кабель USB-C;
  • короткий посібник користувача зі швидкого підключення навушників;
  • короткий посібник користувача з безпечної експлуатації навушників.