Sonus Faber Sonetto II Wood + Primare I15 Prisma

Acoustic Energy
3125,00
3475,00
В наявності для прослуховування!

Елегантні та емоційні італійці -Sonus Faber Sonetto II !
З перших нот - вражають та заставляють рухатись в ритм музики і стає зрозуміло - ціль цих колонок - щоб Ви отримували задоволення та радість від емоційного та без-втомного прослуховування Ваших улюблених композицій.
Звук - впевнений, приємний та солодкий, без натяку на різкість, музика звучить динамічно, живо та емоційно - і заставляє рухатись слухача під ритм музики, при цьому не ховаючи деталей та нюансів музичного матеріалу. Що б Ви не включили - чи то вініл - чи то 'цифру' чи улюблене кіно - Sonus Faber Sonetto II - дуже переконливо передають емоцію, масштаб та драйв!

Діапазон частот - 42 Hz - 25.000 Hz
Частота розподілу кросовера - 2650Hz
Рекомендована потужність підсилення - 40W - 200W
Чутливість - 87 дБ \ Вхідний опір - 4 Ом
Динаміки: ВЧ - 29 мм, купол НЧ/СЧ - 165мм
Розміри (ШхВхГ) - 250x370x334 мм Вага - 6.8 кг

PRIMARE I15 PRISMA
Компактний та дуже здібний - Primare i15 Prisma!

Тільки з'єднайте з колонками - і у Вас готова повноцінна музична система!
Підсилювач-мережевий програвач "все-в-одному" Primare i15 prisma - унікум в своєму ціновому сегменті: якість та функціонал - дуже приємно дивують - легко конкурує і з дорожчими апаратами.

- Підтримує безліч потокових сервісів (Tidal, Spotify, Qobuz, Deezer, Soundcloud та ін.), - десятки мільйонів пісень у Вас на долоні! (До речі, Primare надають 3 місяці безкоштовного користування підпискою Tidal Hi-Fi!)

- Має вбудовані Chromecast та Apple Airplay: мульти-кімнатні можливості, сотні сервісів стають доступними - а також звук з вашого айфона чи мак-бука - без проблем!

- Вміє грати по Ethernet, WiFi, Bluetooth, а також з флешки!

- Різноманіття цифрових входів (яких є більше ніж вдосталь) дозволить без проблем підключити ПК, ТВ, приставку і т.д.
- Аналогові вхід та вихід

- Потужність: 2 x 60W/100W 8/4 ohms - ефективність модулів підсилення Hypex легко справляються як з "поличними" так і з "підлоговими" колонками!

- Розміри: 350 x 73 x 329 mm (Ширина х Висота х Глибина) - займе мінімум місця у Вашій оселі, а можливість керування з телефону чи планшета - дозволяють взагалі його сховати!
Записуйтесь на демонстрацію прослуховування та готуйтесь до вражень!
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone