Sennheiser HD 800S

1690,00

Перед Вами справжній топовий пристрій. Один раз і надовго

Зроблено в Німеччині - гарантія якості продукту


Sennheiser HD800 – відкриті навушники з динамічним випромінювачем, топова модель професійної лінійки німецького виробника. Це одні з найкращих навушників, коли-небудь створених людиною, із рекордною кількістю вкладених інновацій та витрат на розробку. Інженерам Sennheiser доручили «місію нездійсненну» – створити зручні навушники, здатні гідно суперничати із Hi-End поличковою акустикою. В усьому іншому їм надали повний «карт-бланш». І в 2009 році світ, нарешті, побачив (і почув!) класичні HD800 – підсумок десятків тисяч людино-годин кропіткої дослідницької роботи, в ході якої навіть зареєстрували 3 патенти. Навушники виявилися настільки вдалими, на голову випередивши попередніх флагманів – що до сьогодні очолюють лінійку HD, призначену для професіоналів та найвимогливіших слухачів. У 2016 році випущено додаткову ревізію HD800S, яка ґрунтується на міцному фундаменті класичних HD800 – із невеликим відмінностями у звучанні та вигляді.

HD800S та HD800 належать до привілейованого кола моделей, збірку яких Sennheiser не довіряє стороннім виконавцям та повністю здійснює власними силами, прямо в штаб-квартирі у місті Ведемарк, Німеччина. Перш ніж відправити покупцеві, кожен екземпляр тестують, а результати вимірювань – заносять до архіву, доступного на офіційному сайті за серійним номером конкретних навушників. Крім того, графік АЧХ можна знайти на фірмовій флешці в комплекті.

Модель комплектується кабелем аудіофільного класу завдовжки 3 метри виконаним з безкисневої міді з стандартним 6,3мм конектором. Кабель симетричний Y-подібної конфігурації, тобто підключення кожної чашки здійснюється незалежно, через надійний фіксатор. 4 жили проводу дають загальну площу перерізу 36 AWG (близько 0,012 мм2) і захищені тефлоновою ізоляцією під тканинним обплетенням, підсиленим волокном з надміцного кевлару.


Sennheiser завжди відрізнялися турботою про зручність користувачів своїх навушників, навіть простих і бюджетних. Розробляючи флагман, комфорту віддали найвищий пріоритет – нарівні зі звуковими якостями. Не дивно, що досвідчені меломани, яким пощастило ознайомитися із величезною кількістю моделей, саме цю визнали найзручнішою з усіх. Амбушюри HD800S виготовлені з м’якої, дихаючої мікрофібри. Вони просторі та глибокі – тому вушні раковини всередині ні до чого не торкаються. Навушники утримуються за допомогою наголів’я, оздобленого тим самим приємним на дотик матеріалом, що й амбушюри. Там, де вона торкається черепу – тканина заповнена м’яким матеріалом, що виконує роль подушки.


Серед навушників із динамічним випромінювачем – Sennheiser HD800S забезпечують найбільш природне, реалістичне звучання, яке повністю захоплює слухача. «Серцем» цієї моделі виступають величезні мембрани діаметру 56мм (абсолютний рекорд на 2009 рік). Однак динаміки примітні не стільки розмірами, скільки унікальною запатентованою конструкцією у вигляді кільця.

У HD800S розробники розкрили увесь потенціал велетенських динаміків, опустивши нижню границю звучання до 10 Гц (у HD800 – 14 Гц). Глибина низьких частот вражає – вони опускаються до такого рівня, на якому сприймаються вже не стільки як звук, скільки за тактильними відчуттями, вібраціями. Наче майстри Sennheiser сховали всередині невеличкий сабвуфер.


Технічні характеристики

Навушники Sennheiser HD 800 S

Артикул - 506911
Гарантія, міс. - 24
Тип підключення - дротовий
Довжина кабелю, - 3м
Роз'єм - джек 6,3 мм
Конструкція - відкрита
Тип амбушюр - повністю охоплюючі
Тип перетворювача - динамічний
Відтворювані частоти, Гц 6-51000
Опір, Ом - 300
Коефіцієнт нелінійних спотворень, КНС (1 кГц, 1 Вт RMS) - 0.02%
Колір- Чорний
Контактний тиск, H3.4
Вага, г - 330
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone