Навушники ZMF Auteur Ambrosia Maple

1570,00
ZMF Auteur Ambrosia Maple – напіввідкриті повнорозмірні навушники ручного складання. Поєднують преміальну якість виготовлення, оригінальний крафтовий дизайн і, звичайно ж, збалансоване аудіофільске звучання. Вироблено в США.

Чаші навушників виготовлені з натуральної деревини сріблястого клена, покритої масляним лаком. Інші елементи конструкції моніторів виконані також з благородних матеріалів: для шарнірів і кріплень використовується нержавіюча сталь, тоді як оголовья (основне і допоміжне) виготовлені з натуральної шкіри. На окрему увагу заслуговують вишукані металеві решітки "вентиляції", виконані на готичний манер. Варто відзначити і рухомі (оберт на 360 градусів) шарніри чаш, завдяки яким навушники комфортно прослуховувати протягом 2-3-х годин. Більш того, зручності експлуатації пристрою сприяють кастомні амбушюри, пошиті з перфорованої замші. Що стосується застосовуваного знімного кабелю, то тут ситуація досить передбачувана: комплект поставки включає плетений провід в текстильній ізоляції, який під'єднується до чаш за допомогою mini-XLR конекторів.

За трансляцію акустичних хвиль відповідають патентовані 50-мм динамічні драйвери з діафрагмою з біоцеллюлози та потужними неодимовими магнітами N50. Слід зауважити, що випромінювачі поміщені в напіввідкриті акустичні камери, які суттєво впливають на кінцевий звуковий почерк моніторів. Сама ж сигнатура моніторів – ні що інше, як фірмова ZMF-івська: слухачеві пропонується нейтральна, помірно технічна подача з легким ухилом в музичність; багатий динамічний малюнок, крупні, але делікатні звукові образи, чудовий акустичний відгук по всьому частотному діапазону, а також масштабна, правильно структурована стереопанорама з необхідною кількістю "повітря". Завершує розповідь про аудіопотенціал девайсу опція тюнінгу звучання, яка реалізується шляхом заміни фабрично встановлених амбушюрів на додаткові з комплекту: подушки з тонкою серцевиною роблять звук більш рівним, швидкісним і прозорим, а з щільною – трохи згладжують ВЧ, попутно додаючи басу вагомості та насиченості.

  • Чаші з натурального дерева мають відмінні акустичні властивості, що позитивно впливає на звук та підсилює естетичну складову
  • Ручна робота це завжди кропітке ставлення майстра, гарантія якості та деякий шарм, який Ви отримаєте разом з продуктом
  • Перед Вами справжній топовий пристрій. Один раз і надовго
  • Made in USA це дійсно круто, оскільки ринок у США дуже розвинений, і робити не якісний продукт невигідно

Характеристики

Тип навушників - Повнорозмірні накладні
Тип підключення - Провідний
Призначення - Аудіофільські, Для дому, Іміджеві
Акустичне оформлення - Напіввідкриті
Тип кріплення - Наголів'я
Тип випромінювача Динамічний

Імпеданс, Ом - 300

Чутливість, дБ - 97

Матеріал корпусу - Дерево

Тип роз'єму - 3.5мм

Тип кабелю - Двосторонній

З'ємний кабель - так

Форма коннектору - Прямий

Гарантія - 12 місяців

Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone